Celebryci

Stephen Hawking

18 marca 2018 r.

Paradoks Hawkinga. Prawie obcy, a jednak Ziemianin18 marca 2018 r.

Odszedł Stephen Hawking, fizyk. Zastanawiał się, czy czas miał początek i czy będzie miał koniec. Jego czas się skończył – i z tej okazji chciałabym przypomnieć, że w samej Drodze Mlecznej, niewielkim zakątku bezkresnego wszechświata, jest podobno aż 400 mld gwiazd.
Bono

12 lutego 2017 r.

Tropem Bono i Lewandowskiego. W co inwestują najbogatsi celebryci?12 lutego 2017 r.

Donald Trump dorobił się na nieruchomościach. Ashton Kuscher ma nosa do spółek technologicznych, a Bono obłowił się na akcjach Facebooka. Polscy celebryci inwestują w gastronomię, budownictwo i transport. Żyłkę do odważnych decyzji ma Robert Lewandowski.
Znani i bogaci, którzy mieli problemy z fiskusem

1 grudnia 2014 r.

Znani i bogaci, którzy mieli problemy z fiskusem1 grudnia 2014 r.

W życiu pewne są tylko śmierć i podatki – zwykł mawiać Benjamin Franklin. Prawda ta dotyczy zarówno szarych obywateli, jak również sławnych i bogatych z pierwszych stron gazet. Boleśnie przekonali się o tym ci celebryci, którzy na pewnym etapie swojego życia postanowili zabawić się z fiskusem w kotka i myszkę.
10. Jason Segel z "Jak poznałem waszą matkę"  (34 lata) - 11 mln dolarów

22 października 2014 r.

Najlepiej zarabiający aktorzy serialowi 201422 października 2014 r.

Seriale zaczynają wypierać filmy pełnometrażowe, a ich twórcy w zarobkach zaczynają prześcigać największe gwiazdy Hollywood. "Forbes" opracował listę najlepiej zarabiających aktorów serialowych w 2014.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>