Sportowcy

Cristiano Ronaldo

20 lipca 2018 r.

Ile zarabia Cristiano Ronaldo?20 lipca 2018 r.

Cristiano Ronaldo to jeden z najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Według rankingu Forbesa łączne zarobki Portugalczyka przekraczają 100 milionów dolarów rocznie, przy czym około 40 proc. dochodów stanowią kontrakty reklamowe.
Ronaldo

13 czerwca 2017 r.

Hiszpańska prokuratura oskarża C. Ronaldo o ukrywanie dochodów13 czerwca 2017 r.

Hiszpańska prokuratura poinformowała, że złożyła pozew przeciwko portugalskiemu piłkarzowi Cristiano Ronaldo, którego oskarża o możliwe oszustwa podatkowe na sumę 14,7 mln euro. Zawodnik Realu Madryt miał się dopuścić przestępstwa w latach 2011-14.
Lionel Messi

3 czerwca 2017 r.

Lionel Messi wybuduje w Chinach park rozrywki3 czerwca 2017 r.

Podczas czterodniowej wizyty w Chinach słynny argentyński piłkarz Lionel Messi ogłosił, że w listopadzie 2018 roku otworzy w mieście Nankin park rozrywki. Inwestycja będzie nosić nazwę "Messi Experience Park".
Cristiano Ronaldo

28 marca 2017 r.

Ronaldo najlepiej zarabiającym piłkarzem według "France Football"28 marca 2017 r.

Portugalczyk Cristiano Ronaldo jest najlepiej zarabiającym na świecie piłkarzem według magazynu "France Football", który szacuje, że w sezonie 2016/17 w sumie zarobi 87,5 mln euro. Drugie miejsce z przychodem 76,5 mln euro zajął Argentyńczyk Lionel Messi z Barcelony.
Roczne wynagrodzenie piłkarzy z najwyższymi zarobkami

22 czerwca 2016 r.

Ranking najlepiej wynagradzanych piłkarzy świata22 czerwca 2016 r.

Wśród najlepiej opłacanych piłkarzy znalazło się zarówno trzech zawodników FC Barcelony, jak i Realu Madryt. Pierwsze miejsce przypadło Cristiano Ronaldo, którego całkowite zarobki za 2014 rok wyniosły 79 mln USD.
Wydatki i zarobki klubów piłkarskiej Ekstraklasy

17 lutego 2015 r.

Piłka, bramka, gol. I miliony złotych na koncie17 lutego 2015 r.

Po zimowej przerwie na boiska wraca piłkarska Ekstraklasa. W grze jest nie tylko futbolówka, ale również duże pieniądze, które kluby zarabiają coraz sprawniej. Gdyby jeszcze tylko kibice zechcieli przychodzić na mecze
Portugalski piłkarz Cristiano Ronaldo

20 czerwca 2014 r.

Najlepiej zarabiający sportowcy świata 201420 czerwca 2014 r.

Tegoroczne zestawienie najlepiej zarabiających sportowców świat magazynu "Forbes" wygrał bokser, jednak lista została zdominowana przez piłkarzy. W rankingu jest ich dwukrotnie więcej niż przed rokiem - bo aż sześciu - i to pomimo, że z zestawienia wypadł David Beckham, który zrezygnował z aktywnego uprawiania sportu. Jego miejsce szybko zajęli jednak młodsi koledzy. Zobacz, komu udało się trafić do pierwszej dziesiątki rankingu "Forbesa".
Zarobki: Fernando Torres

24 maja 2014 r.

Najlepiej zarabiający piłkarze świata 201424 maja 2014 r.

Magazyn "Forbes" opublikował ranking najlepiej zarabiających piłkarzy świata. Poprzednie zestawienie magazynu - listę najcenniejszych klubów piłkarskich 2014 - zdominowały drużyny hiszpańskie i angielskie, i także w tym rankingu prym wiodą Latynosi. W sumie ich majątek jest razem warty . Z kolei - jak zauważa "Forbes" - przez wiele lat listę najlepiej zarabiających piłkarzy świata otwierał David Beckham, zarabiający miliony nie tylko na boisku, ale także poza nim. Anglik do perfekcji opanował sztukę wykorzystania  swojego wizerunku, zarabiając miliony na umowach ze sponsorami. Tegoroczny ranking wygrał jeden z latynoskich piłkarzy, który nie dorównuje jeszcze mistrzowi autopromocji Beckhamowi, ale szybko idzie w jego ślady. Zobacz, o kogo chodzi i poznaj innych zawodników z pierwszej dziesiątki zestawienia.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>