Uczestnicy spotkania, które odbyło się 22 kwietnia na stadionie PGE Narodowym w Warszawie, poznali skuteczne strategie inwestowania na rynkach polskich i zagranicznych. Po raz pierwszy polskim graczom o swojej drodze na szczyt opowiedział Andrea Unger, czterokrotny zwycięzca światowych mistrzostw WorldCup Trading Championship.

Konferencja „Inwestuj Inteligentnie” jest częścią szerokiej akcji edukacyjnej Domu Maklerskiego TMS Brokers. Celem podejmowanych działań jest popularyzacja idei inwestowania, promocja dobrych nawyków oraz prezentacja skutecznych strategii z wykorzystaniem różnorodnych instrumentów finansowych.

"Jako firma inwestycyjna przywiązujemy dużą wagę do edukacji finansowej. Zależy nam, by klienci podejmowali świadome decyzje i rozsądnie inwestowali środki. Dlatego do udziału w spotkaniu zaprosiliśmy uznanych na arenie międzynarodowej traderów i inwestorów. Praktycy ci, dzieląc się swoją wiedzą i doświadczeniem, wnieśli znaczący wkład w wartość merytoryczną konferencji. Każdy z zaproszonych prelegentów zaprezentował zupełnie inne podejście do dochodowego zarządzania środkami. Jak inwestować inteligentnie? Nie ma jednej skutecznej recepty na sukces w inwestycjach. Na pewno warto się szkolić, zdobywać wiedzę i doświadczenie, podpatrywać innych którzy odnoszą sukcesy i wypracować własną strategię inwestowania. Dlatego właśnie TMS organizuje takie wydarzenia jak konferencja „Inwestuj Inteligentnie” aby dzielić się wiedzą i doświadczeniem. Dodatkowo odpowiadając na potrzeby inwestorów którzy wolą powierzyć środki profesjonalistom a nie sami inwestować, TMS poszerzył ofertę o Zarządzanie Aktywami. Na konferencji nasi Doradcy Inwestycyjni przybliżyli tę usługę i zaprezentowali bardzo dobre wyniki z inwestycji" – mówi Marcin Niewiadomski, prezes zarządu TMS Brokers S.A.

Spotkanie rozpoczęło się prezentacją autorskich strategii przez najsłynniejszego polskiego inwestora, Krzysztofa Piróga. Podzielił się on także z uczestnikami swoimi przemyśleniami na temat ewolucji rynku futures i akcji na przestrzeni ostatnich 19-tu lat. Następnie eksperci TMS Brokers – Paweł Jackowski i Dariusz Świniarski opowiedzieli jak można osiągnąć dwucyfrowe stopy zwrotu. Trzeci wykład poprowadził niekwestionowany mistrz świata w inwestowaniu, Andrea Unger. Goszczący po raz pierwszy w Polsce, czterokrotny zwycięzca mistrzostw WorldCup Trading Championship, przedstawił krok po kroku swoją ścieżkę kariery i podpowiedział jak zbudować w sobie skutecznego tradera. Sobotnie wydarzenie było już drugą edycją konferencji „Inwestuj Inteligentnie” i zgromadziło blisko 400 osób.

Forsal.pl był patronem medialnym wydarzenia.