Lifestyle/Aktualności

19.09.2019, 06:10

Milenialsi i blockchain wpływają na etykę kawiarnianego biznesu

Milenialsi stawiają na zrównoważony rozwój i regularnie domagają się wiedzy, skąd pochodzi ich poranna kawka. Niektórzy z największych producentów kawy już szukają sposobów, jak zadowolić swoich klientów (czyt. utrzymać ich zainteresowanie).

18.09.2019, 16:46

Eksperci alarmują: prawie 3 mln Polaków pije alkohol ryzykownie lub szkodliwie

Prawie 3 mln Polaków pije alkohol ryzykownie lub szkodliwie, niestety przegrywamy walkę z alkoholizowaniem naszego kraju – powiedzieli w środę eksperci podczas konferencji prasowej w Warszawie. Podkreślili, że jednym z powodów jest powszechne przyzwolenie dla picia alkoholu i ograniczone możliwości leczenia tego uzależnienia.

15.09.2019, 08:15

Zatłoczone korytarze i kolejka do schodów. Tak dziś wyglądają szkolne godziny szczytu

900 zł za komplet podręczników. Korytarze tak zatłoczone, że trzeba czekać w kolejce, aby dostać się na schody. A jedzenie w szkolnym bufecie lepiej zamówić z wyprzedzeniem. Dwa miesiące temu absolwenci podstawówek i gimnazjów opowiadali nam o lękach związanych z egzaminami i wyborem szkoły średniej. Wszystko ze świadomością, że do rywalizacji o miejsce staje nie jeden, lecz trzy roczniki uczniów. Teraz zasiedli w szkolnych ławkach, ale czy są to te wymarzone?

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>