Transport/Drogi

21.02.2019, 18:23

GDDKiA: Otwarto oferty na Krajowy System Zarządzania Ruchem

Otwarto oferty przetargowe na wykonanie Centralnego Projektu Wdrożeniowego w ramach Krajowego Systemu Zarządzania Ruchem - podała w czwartek w komunikacie Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad. Wpłynęła jedna oferta, której kwota blisko dwukrotnie przewyższa wartość przetargu.

21.02.2019, 17:59

Koncepcja Programowa dla S19 ma być gotowa w II kwartale br.

W II kwartale br. gotowa ma być Koncepcja Programowa odcinka S19 Rzeszów Południe-Babica. Wykonawca dokumentu, który miał być gotowy w lutym br., musi przeanalizować alternatywny wariant przebiegu tunelu, który ma powstać na tym odcinku – poinformowała PAP rzecznik prasowa oddziału GDDKiA Joanna Rarus.

21.02.2019, 17:12

GDDKiA zajmie się roszczeniami wykonawcy S5, ale nie mogą być to "ogólniki"

Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad (GDDKiA) zajmie się analizą roszczeń firmy Impresa Pizzarotti, realizującej trzy kontrakty na budowie trasy S5, ale najpierw muszą zostać one złożone zgodnie z umową i w oparciu o rzetelne informacje, a nie ogólniki - poinformował PAP Jan Krynicki, rzecznik GDDKiA.

20.02.2019, 16:25

Otwarto oferty w pierwszym przetargu na budowę A18

Pięć firm złożyło oferty na dostosowanie drogi nr 18 do parametrów autostrady na odcinku od Żar do Iłowej (oba w Lubuskiem). Zadanie polega na przebudowie jezdni południowej i budowie niezbędnej infrastruktury - poinformowała w środę rzeczniczka zielonogórskiego Oddziału GDDKiA Anna Jakubowska.

05.02.2019, 13:48

Otwarto oferty na koncepcję poszerzenia autostrady A2

Otwarte zostały oferty w przetargu na opracowanie elementów koncepcji programowej wraz z materiałami do uzyskania decyzji o środowiskowych uwarunkowaniach na poszerzenie autostrady A2 na odcinku granica województw łódzkiego/mazowieckiego – węzeł Konotopa (bez węzła) o dodatkowe pasy ruchu - poinformowała we wtorek Generalna Dyrekcja Dróg Krajowych i Autostrad.

01.02.2019, 11:41

Bydgoszcz: GDDKiA złożyła wniosek o wydanie decyzji środowiskowej ws. S10

Bydgoski oddział Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad złożył do Regionalnej Dyrekcji Ochrony Środowiska wniosek o wydanie decyzji środowiskowej ws. budowy drogi ekspresowej nr 10 na odcinku Toruń-Bydgoszcz - poinformował w piątek PAP rzecznik bydgoskiego oddziału GDDKiA Tomasz Okoński.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>