Lifestyle/Rozrywka

20.12.2019, 07:01

Luegenbiehl: Nie zwlekaliśmy z produkcją drugiego sezonu "Wiedźmina" [WYWIAD]

Ogłosiliśmy drugi sezon "Wiedźmina", bo jesteśmy zadowoleni z jakości pierwszej części. Moim zdaniem, scenariusze do kolejnych odcinków są równie dobre - w końcu historie oparte są na znakomitym materiale źródłowym - mówi w wywiadzie Kelly Luegenbiehl, wiceprezes ds. oryginalnych produkcji międzynarodowych w Netflixie.

29.10.2019, 07:01

Ferie zimowe 2020 - terminy w poszczególnych województwach

Ferie zimowe można zaplanować z dużym wyprzedzeniem, bo ich dokładne terminy zostały ogłoszone przez Ministra Edukacji już w czerwcu. Poniżej przedstawiamy dokładne daty rozpoczęcia i zakończenia ferii 2019/20 w poszczególnych województwach.

18.08.2019, 12:05

Kasyna w USA nie są już żyłą złota. Wciąż jednak... powstają nowe

Kasyna w stanie Nowy Jork, mające w założeniu być lukratywnym biznesem dla właścicieli i źródłem dochodów dla władz stanowych, przeżywają ostatnio ciężkie czasy. Kłopoty nie ominęły salonów gry także w innych częściach Ameryki; wciąż jednak otwierane są nowe.

26.07.2019, 21:35

Facebook wydał przewodnik kulinarny po Krakowie

Facebook we współpracy z miastem Krakowem wydał przewodnik kulinarny po Krakowie. Dziewiąta na świecie tego typu publikacja Facebooka ma formę zarówno drukowaną, jak i elektroniczną. Wydawnictwo zawiera opisy restauracji i kawiarni rekomendowanych przez internautów.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>