Lifestyle/Rozrywka

07.05.2020, 17:22

Polscy konsumenci zapewniają, że ruszą szturmem na kina

85 proc. badanych planuje odwiedzić kino w ciągu dwóch miesięcy od otwarcia, a jedna piąta deklaruje, że uda się na seans od razu po uruchomieniu kina - wynika z badania przeprowadzonego przez YourCX na zlecenie Multikina. Za oglądaniem filmów na wielkim ekranie tęskni prawie 80 proc. respondentów.

04.05.2020, 21:07

Amerykanie postanowili... zapolować na posiłek

W trakcie epidemii koronawirusa więcej Amerykanów udaje się na polowania, by zdobyć jedzenie - podał Reuters, powołując się na dane związków łowieckich. "Od Minnesoty po Nowy Meksyk" odnotowywany jest znaczny wzrost udzielanych licencji oraz zezwoleń na polowania.

28.04.2020, 14:38

Warszawa: Pokazy w Multimedialnym Parku Fontann dostępne online

W tym sezonie mieszkańcy i turyści nie spotkają się na inauguracji pokazów w Multimedialnym Parku Fontann. Zapraszamy do transmisji online, podczas których warszawskie legendy będą interpretować znani polscy aktorzy - poinformował warszawski ratusz.

20.12.2019, 07:01

Luegenbiehl: Nie zwlekaliśmy z produkcją drugiego sezonu "Wiedźmina" [WYWIAD]

Ogłosiliśmy drugi sezon "Wiedźmina", bo jesteśmy zadowoleni z jakości pierwszej części. Moim zdaniem, scenariusze do kolejnych odcinków są równie dobre - w końcu historie oparte są na znakomitym materiale źródłowym - mówi w wywiadzie Kelly Luegenbiehl, wiceprezes ds. oryginalnych produkcji międzynarodowych w Netflixie.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>