Lifestyle/Rozrywka

26.04.2019, 14:07

Kołaczkowska: Nie nadaję się do normalnej pracy [WYWIAD]

Ciężko zachować artyzm, rozprawiając o polityce. Gramy dla wszystkich, a ponieważ nie robimy skeczy politycznych, to nikt mnie nie odpytuje, na kogo głosowałam - mówi Joanna Kołaczkowska w rozmowie z Robertem Mazurkiem.

19.04.2019, 09:49

Amazon i Google udostępniają oficjalne aplikacje YouTube na urządzenia Fire TV

- W najbliższych miesiącach oficjalna aplikacja YouTube trafi na urządzenia streamingowe Fire TV, zapewniając użytkownikom nieprzerwany dostęp do świata rozrywki, w tym muzyki, ulubionych artystów, programów rozrywkowych, wiadomości, transmisji wydarzeń sportowych i wielu innych atrakcji; - Również w nadchodzących miesiącach posiadacze urządzeń Chromecast i Android TV zyskają nieograniczony dostęp do tysięcy tytułów i oryginalnych produkcji Amazon, m.in. nagrodzonego Złotym Globem serialu telewizyjnego „Wspaniała Pani Maiselˮ, a także seriali: „Jack Ryanˮ o bohaterze stworzonym przez Toma Clancy'ego, „Homecoming ˮ i „Hanna and The Widowˮ.

13.01.2019, 16:23

Świat dostał komunikat: escape roomy w Polsce to śmierć

Do niedawna świat z szacunkiem patrzył na to, jak rośnie nasz pokojowozagadkowy biznes, ale teraz dostał komunikat: escape roomy w Polsce to śmierć. Dla prężnie rozwijającej się branży to może być nokautujący cios.

Tylko na forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Najnowsze galerie>>