statystyki

Kurs akcji Mediacap wzrósł o 7,14 proc. na debiucie na rynku głównym GPW

11 sierpnia 2016, 09:17 | Aktualizacja: 11.08.2016, 11:08
Źródło:ISBnews

Akcje spółki Mediacap zadebiutowały dzisiaj na rynku głównym GPW. Na otwarciu kurs akcji wzrósł o 7,14% wobec ceny odniesienia i wyniósł 3 zł.

Reklama

Reklama
Mediacap jest 483. spółką notowaną na głównym rynku oraz 10. debiutem na tym rynku w 2016 roku.

"Przejście z NewConnect na rynek główny GPW jest dla nas kluczowym elementem strategii rozwoju. Chcemy, aby Mediacap stał się największym lokalnym podmiotem na polskim rynku reklamy z powodzeniem konkurującym z sześcioma międzynarodowymi holdingami. Już teraz należymy do grona trzech największych niezależnych dostawców kompleksowych usług marketingowych w Polsce" - powiedział prezes Jacek Olechowski, cytowany w komunikacie.

"Celem strategicznym Grupy jest osiągnięcie dzięki przejęciom przychodów na poziomie 100 mln zł w 2016 roku. Mediacap podtrzymuje także plany skokowego wzrostu przychodów i EBITDA dzięki kolejnym przejęciom oraz intensywnemu rozwojowi w innowacyjnym i wysoko rentownym obszarze BIG DATA, który w ciągu najbliższych 2-3 lat ma stać się kluczowym źródłem biznesu w segmencie Data" - czytamy dalej w materiale.

Mediacap SA to grupa świadcząca usługi z zakresu marketingu, IT oraz badań rynku i opinii publicznej. Od 2008 r. była notowana na NewConnect.

(ISBnews)

Reklama

Reklama

Twój komentarz

Zanim dodasz komentarz - zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.

Widzisz naruszenie regulaminu? Zgłoś je!

Polecamy

Wiadomości branżowe

Tylko na Forsal.pl

Infografiki, wykresy, mapy

Opinie

Najnowsze galerie>>

wszystkie »

Finansopedia forsal.pl

popularnenajnowsze