Analitycy zaskoczeni. Produkcja przemysłowa w Niemczech wzrosła poniżej oczekiwań

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
9 stycznia 2017, 08:01
Metro w Berlinie, Niemcy.
Metro w Berlinie, Niemcy. /ShutterStock
Produkcja przemysłowa w Niemczech (wyrównana sezonowo) w listopadzie 2016 r. wzrosła o 0,4 proc. w ujęciu miesięcznym (po wzroście o 0,5 proc. m/m - po rewizji - w poprzednim miesiącu), podał urząd statystyczny Destatis.

Konsensus rynkowy to wzrost o 0,7 proc. w ujęciu miesięcznym. 

>>> Czytaj też: Prąd z metanu? Duńskie, chińskie i polskie firmy pracują nad rewolucyjnym rozwiązaniem

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj