Jujubee, w porozumieniu z wydawcą 1C Publishing EU, zapowiedziało, że premiera gry strategicznej czasu rzeczywistego "Realpolitiks" nastąpi 16 lutego 2017 r.

"Ponadto emitent podtrzymuje, że premiera mobilnej wersji iOS i Android nastąpi w pierwszym półroczu 2017 r." - czytamy w komunikacie.

W grudniu Jujubee podało, że premiera gry "Realpolitiks" na urządzenia stacjonarne nastąpi w lutym 2017 r., zaś na I połowę 2017 zaplanowane jest ukończenie prac nad wcześniej niezapowiadaną wersją mobilną gry. W drugiej połowie tego roku ma też nastąpić (zgodnie z grudniowymi informacjami) premiera przygodowo-dokumentalnej gry "Kursk".

Jujubee S.A. to studio deweloperskie zajmujące się tworzeniem gier wideo. Spółka została założona w 2012 roku w Katowicach przez byłych pracowników studiów CD Projekt RED (Wiedźmin 2), Traveller's Tales (LEGO Indiana Jones, LEGO Batman) oraz Infinite Dreams (Let's Create! Pottery, Jelly Defense) - Arkadiusza Ducha, Michała Stępnia i Igora Zielińskiego. Spółka jest notowana na NewConnect od sierpnia 2015 r.

(ISBnews)