Blue Ocean Media będzie współpracował z VR Visio Group i Huckleberry Games


Warszawa, 08.02.2017 (ISBnews) - Blue Ocean Media zawarło umowy z VR Visio Group oraz Huckleberry Games dotyczące współpracy przy wspólnym tworzeniu lub dystrybucji gier komputerowych lub gier video na wczesnym etapie rozwoju, podała spółka.
„Na mocy tych umów projekty, w które inwestuje emitent, będą mogły otrzymać wsparcie eksperckie i technologiczne od VR Visio Group oraz Huckleberry Games. Umowy zakładają ponadto możliwość inwestowania przez VR Visio Group oraz Huckleberry Games, w ramach pierwszej rundy finansowania, w projekty rozwijane przez emitenta" – czytamy w komunikacie.
Zawarcie umów związane jest z dążeniem do zapewnienia odpowiedniego wsparcia merytorycznego i technologicznego dla projektów spółki, zaznaczono w informacji.
„Emitent rozważa przy tym obecnie możliwość inwestowania nie tylko w spółki, ale także bezpośrednio w zespoły młodych twórców gier. Przedmiotowe umowy, zapewniając wsparcie eksperckie i technologiczne podmiotów o dużym doświadczeniu w branży, powinny zwiększyć szanse na sukces rynkowy takich zespołów i tworzonych przez nich gier" – czytamy dalej.
W połowie stycznia Blue Ocean Media zapowiedział, że zamierza rozpocząć działalność inwestycyjną w obszarze produkcji gier komputerowych.
Spółka Blue Ocean Media jest notowana na NewConnect.
(ISBnews)