4Mobility rozpoczęło współpracę partnerską z JLL


Warszawa, 28.06.2017 (ISBnews) - 4Mobility uruchomiła kolejną bazę wynajmu aut, tym razem w ramach współpracy z firmą doradczą JLL, podała spółka. Samochody 4Mobility dostępne są już na terenie kompleksu Warsaw Spire przy placu Europejskim 1.
"Usługa car sharing, jaką dostarcza 4Mobility, jest odpowiedzią na potrzeby współczesnych ludzi biznesu, dla których kluczowe kwestie to efektywna mobilność i wygoda. Jest to również uzupełnienie transportu miejskiego, wykorzystujące ideę współdzielenia oraz łatwy dostęp do nowoczesnych technologii. Car sharing to najlepsza i najbardziej korzystna finansowo alternatywa dla samochodów służbowych, taksówek czy komunikacji zbiorowej. Dodatkowo, wypożyczenie - od rezerwacji po otwarcie auta - jest proste i intuicyjne, odbywa się bowiem przy użyciu aplikacji na smartfona. Teraz z naszego innowacyjnego rozwiązania mogą korzystać także pracownicy oraz goście kompleksu Warsaw Spire zarządzanego przez firmę JLL" - powiedział prezes 4Mobility Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.
Car sharing to nowoczesne rozwiązanie stanowiące korzystną alternatywę dla samochodów służbowych, taksówek czy komunikacji zbiorowej. W Europie z podobnych usług korzysta już ponad 2,1 mln osób. Przewiduje się, że liczba ta wzrośnie w 2020 roku do 15 mln użytkowników i 240 tys. aut. Na mapie Warszawy car sharing od 4Mobility jest już obecny w ponad 35 lokalizacjach. Obecnie 4Mobility udostępnia 50 aut marek MINI i BMW, a bezpłatny zwrot samochodu możliwy jest w każdej bazie oraz w dowolnym miejscu dzielnicy Śródmieście. Firma w ramach usługi zapewnia również swoim użytkownikom bezpłatny postój w całej stołecznej Strefie Płatnego Parkowania i bazach, podano również.
"W przypadku Warsaw Spire najemcy mają gwarancję najwyższej jakości stosowanych w nim rozwiązań. Dokładamy wszelkich starań, aby wszyscy pracownicy oraz goście mogli korzystać z najnowocześniejszych udogodnień, również w kwestii transportu. W odpowiedzi na potrzeby użytkowników, we współpracy z 4Mobility, udostępniliśmy bazę car sharing na terenie kompleksu z samochodami BMW oznaczonymi logo kompleksu, poszerzając tym samym gamę oferowanych rozwiązań" - powiedział dyrektor w Dziale Zarządzania Nieruchomościami Biurowymi, JLL Łukasz Mazurczak, cytowany w komunikacie.
4Mobility to notowana na NewConnect spółka wdrażająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing.
(ISBnews)