Sławomir Koszołko został powołany na stanowisko prezesa ATM

Ten tekst przeczytasz w 2 minuty
4 lipca 2017, 14:24
Sławomir Koszołko został powołany na stanowisko prezesa ATM



Warszawa, 04.07.2017 (ISBnews) - Sławomir Koszołko został powołany na stanowisko prezesa ATM, podała spółka. Piotr Sieluk, dotychczas pełniący obowiązki prezesa, powraca do składu rady nadzorczej spółki.

„Sławomir Koszołko został powołany przez radę nadzorczą na stanowisko prezesa zarządu ATM […]. Nowy prezes zastąpi na tym stanowisku Piotra Sieluka, który jako członek rady nadzorczej został miesiąc temu oddelegowany do pełnienia tej funkcji. Piotr Sieluk obejmuje stanowisko wiceprzewodniczącego rady nadzorczej i w dalszym ciągu będzie wspierał działalność operacyjną. Jego rolą będzie doradztwo dla zespołu zarządzającego w kluczowych obszarach i strategicznych decyzjach oraz komunikacja i współpraca między spółką, a radą nadzorczą i udziałowcami" – czytamy w komunikacie.

„Cieszę się bardzo, że Sławomir Koszołko zdecydował się dołączyć do zespołu ATM. Znając jego doświadczenie, wiedzę i zdolności managerskie jestem przekonany, że to właściwa osoba do pokierowania spółką w tej fazie rozwoju. Jednocześnie rozwiązanie, w którym Piotr Sieluk, jako wiceprzewodniczący rady nadzorczej, wciąż będzie wspierał operacyjną działalność spółki, usprawni i przyspieszy realizację zakładanych celów biznesowych z korzyścią dla wszystkich akcjonariuszy" – powiedział partner funduszu MCI.EuroVentures oraz członek rady nadzorczej ATM Maciej Kowalski, cytowany w komunikacie.

Sławomir Koszołko przez wiele lat pełnił funkcję dyrektora ds. strategii i marketingu operatora telekomunikacyjnego GTS Poland. Ostatnie 2,5 roku spędził w T-Mobile Polska; najpierw jako dyrektor marketingu w segmencie B2B, a potem jako dyrektor strategii korporacyjnej.

„Będąc związany z sektorem telekomunikacyjnym i usługami centrum danych, od wielu lat obserwowałem uważnie rozwój ATM i jestem świadomy, że biorę odpowiedzialność za kierowanie firmą opartą na bardzo solidnych fundamentach biznesowych. Moim najważniejszym zadaniem będzie wykorzystanie potencjału tkwiącego w ATM, co przełoży się zarówno na wzrost satysfakcji naszych klientów, jak i wzrost wartości dla akcjonariuszy" – powiedział Koszołko, cytowany w komunikacie.

ATM S.A. pod markami Atman i Thinx Poland świadczy usługi telekomunikacyjne dla przedsiębiorstw i instytucji w oparciu o własne sieci światłowodowe i centra danych. Od 2004 r. spółka jest notowana na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj