Szef MSWiA o wizycie Trumpa: to był sukces organizacyjny (krótka)

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
6 lipca 2017, 15:50
Wizyta prezydenta USA Donalda Trumpa w Warszawie przebiegła bezpiecznie - poinformował w czwartek szef MSWiA Mariusz Błaszczak. To był sukces organizacyjny, zawdzięczamy to ciężkiej pracy funkcjonariuszy - podkreślił.

"Po raz kolejny polscy funkcjonariusze udowodnili, że są profesjonalni, że są zaangażowani, że potrafią zapewnić bezpieczeństwo. W świat poszedł przekaz, że Polska jest krajem bezpiecznym, Polska jest krajem gościnnym" - powiedział na konferencji Błaszczak.

Dodał, że w zabezpieczenie wizyty prezydenta USA było zaangażowanych 4,5 tys. funkcjonariuszy policji, BOR, i Państwowej Straży Pożarnej.

Podziękował służbom za pracę.(PAP)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj