KNF zezwoliła na materializację akcji Integer, InPost, Polcolorit, Pegas i OEG


Warszawa, 30.08.2017 (ISBnews) - Komisja Nadzoru Finansowego (KNF) jednogłośnie zezwoliła na przywrócenie akcjom formy dokumentu (zniesienie dematerializacji akcji) spółkom Integer.pl, InPost, Polcolorit, Pegas Nonwovens, Olympic Entertainment Group A.S. z dniem 19 września, podał urząd.
Grupa kapitałowa Integer.pl to druga co do wielkości w Polsce grupa pocztowa, do której należą operator świadczący usługi kurierskie i paczkomatowe - InPost, niezależny operator finansowo-ubezpieczeniowy - Inpost Finanse oraz Paczkomaty InPost. Spółka była notowana na warszawskiej giełdzie od 2007 roku.
Polcolorit to polski producent płytek ceramicznych. Spółka była notowana na głównym rynku GPW od 2004 r. do 12 lipca 2017 r.
Pegas Nonwovens to spółka holdingowa będąca producentem włóknin polipropylenowych i polietylenowych dla sektora artykułów higienicznych, a także dla sektorów przemysłowego, budowlanego, rolniczego i medycznego, oraz innych specjalistycznych gałęzi przemysłu. Spółka była notowana na GPW od 2006 r.
Olympic Entertainment Group było notowane na warszawskiej giełdzie od 2007 r. Jest to największy w regionie operator kasyn - sieć działa pod marką Olympic Casino.
(ISBnews)