4Mobility otworzyło punkt car sharing przy Rondzie Waszyngtona


Warszawa, 06.09.2017 (ISBnews) - 4Mobility otworzyło kolejną bazę wynajmu aut na minuty - przy Rondzie Waszyngtona w Warszawie, podała spółka.
"Wynajęcie samochodu w systemie car sharing daje użytkownikom pełną niezależność i komfort w poruszaniu się po mieście. Auto można wypożyczyć nawet na 15 minut, bez obaw o opłaty postojowe w warszawskiej Strefie Płatnego Parkowania oraz inne stałe koszty utrzymania pojazdu np. ubezpieczenie, naprawy czy paliwo, ponieważ użytkownicy płacą jedynie za czas korzystania z samochodu i pokonany dystans. Otwieramy bazy w miejscach, w których obserwujemy największe zapotrzebowanie warszawiaków na nowoczesną mobilność. Baza 4Mobilty przy Rondzie Waszyngtona jest istotnym elementem w strategii rozwoju usługi car sharing - auta na minuty dostępne w tym miejscu będą atrakcyjne dla pracowników pobliskich biur, to także dogodne uzupełnienie transportu miejskiego" - powiedział prezes Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.
4Mobility udostępnia w formule car sharingu auta marek MINI i BMW. Bezpłatny zwrot samochodu możliwy jest w dowolnym miejscu dzielnicy Śródmieście oraz w każdej bazie 4Mobility. Bazy znajdują się przy ważnych węzłach komunikacyjnych stolicy: 10 stacjach metra, Dworcu Centralnym, Zachodnim i Gdańskim oraz Lotnisku Chopina, a także przy największych centrach biznesowych i popularnych galeriach handlowych: Blue City, Pasażach Tesco, Centrum Skorosze, Royal Wilanów, Galerii Handlowej Bemowo, Parku Handlowym Janki, Parku Handlowym Targówek czy na Placu Vogla, przypomniano.
4Mobility to spółka rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing. Jest notowana na NewConnect.
(ISBnews)