Lokum Deweloper ma pozwolenie na użytkowanie etapu IVa Lokum VictoriaWarszawa, 25.09.2017 (ISBnews) - Lokum Deweloper uzyskał pozwolenie na użytkowanie 54 lokali wybudowanych w ramach IVa etapu osiedla Lokum Victoria we Wrocławiu, podała spółka. Wszystkie mieszkania zostały już objęte umowami deweloperskimi i rezerwacyjnymi. Grupa przystępuje do przekazywania lokali, co w konsekwencji umożliwi ich rozpoznanie w wyniku finansowym Lokum Deweloper za 2017 rok.

"Lokum Victoria to doskonały wybór dla osób szukających nowego mieszkania oraz tych, którzy chcą zainwestować w lokal na wynajem w centrum miasta. Osiedle zapewnia sprawny dojazd do pracy i na uczelnie, a dodatkowo charakteryzuje się wysoką jakością wykonania" – powiedział prezes spółki Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.

Lokum Victoria składać się będzie z pięciu etapów. Etapy Ia i Ib zostały przekazane mieszkańcom w 2016 r., a w tym roku do użytku zostaną oddane kolejne dwa - IIa i IVb, w sumie 215 lokali. Ostatnie etapy inwestycji przekazane zostaną w 2018 i 2019 r.

"Zgodnie z tegorocznym harmonogramem realizacji inwestycji obecnie przekazujemy lokale w zakończonych już projektach. Najwięcej lokali zostanie rozpoznanych w wyniku finansowym w ostatnim kwartale tego roku" - dodał Kuźniar.

Lokum Deweloper w 2016 r. sprzedał 645 lokali, działa we Wrocławiu i w Krakowie. Spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2015 r.

(ISBnews)