Oferta Famuru na 19 mln euro wybrana na dostawę kompleksu ścian. w Kazachstanie

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
25 września 2017, 15:05
Oferta Famuru na 19 mln euro wybrana na dostawę kompleksu ścian. w Kazachstanie



Warszawa, 25.09.2017 (ISBnews) - Oferta Famuru została wybrana na dostawę kompleksu ścianowego do kopalni Tenteksaya w Kazachstanie, należącej do JSC ArcelorMittal Temirtau, podała spółka. Wartość oferty to 19 mln euro.

"Wartość wybranej oferty to 19 000 000 euro, czyli 81 126 204,27 zł wg średniego kursu EUR/PLN z dnia 25.09.2017 r tj. 1 EUR=4,2698 PLN. Przewidywany termin dostawy to I półrocze 2018 r." - czytamy w komunikacie.

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj