4Mobility we współpracy z Audi wdroży usługę car sharing w Poznaniu


Warszawa, 26.09.2017 (ISBnews) - 4Mobility i Audi nawiązały strategiczną współpracę, której efektem będzie uruchomienie usługi car sharing w Poznaniu oraz powiększenie floty 4Mobility o minimum 30 aut, podała spółka. Wdrożenie usług car sharing w Poznaniu planowane jest w najbliższych miesiącach.
"4Mobility nieustannie poszukuje nowych partnerów biznesowych, dzięki czemu spółka prowadzi intensywną ekspansję. Współpraca marki Audi z 4Mobility to dla nas zarówno zaszczyt, jak i motywacja do nieustannej pracy nad rozwojem firmy. Obecnie nasze wysiłki skoncentrowane są na rozbudowie floty aut oraz tworzeniu kolejnych punktów wynajmu – uruchamiamy usługę w miejscach, gdzie użytkownicy najbardziej potrzebują wygodnych, innowacyjnych rozwiązań w zakresie poruszania się po mieście. Bazy 4Mobility zlokalizowane są w centrum miasta, przy stacjach metra, dworcach, lotnisku, a także centrach handlowych i biznesowych – teraz dzięki współpracy z Audi także mieszkańcy Poznania będą mieli łatwy dostęp do komfortowej alternatywy przemieszania się po mieście" – powiedział prezes 4Mobility Paweł Błaszczak, cytowany w komunikacie.
"Jak podkreślił dyrektor marketingu Audi Wojciech Usak współpraca Audi z firmą świadczącą usługi car sharing, jaką jest 4Mobility, to element strategii, której celem jest zaspokajanie potrzeb nowoczesnego społeczeństwa.
"W dużych miastach nie każdy decyduje się na posiadanie auta, jednak często zachodzi potrzeba skorzystania z tej formy transportu – wtedy najlepszym rozwiązaniem pod względem finansowym oraz oszczędności czasu jest wypożyczenie współdzielonego auta na minuty. Audi – czerpiąc z międzynarodowego doświadczenia firmy – dostrzega znaczny potencjał w takim sposobie poruszania się po metropoliach" – powiedział Usak, cytowany w komunikacie.
4Mobility to spółka rozwijająca sieć samoobsługowych wypożyczalni samochodów typu car sharing. Jest notowana na NewConnect.
(ISBnews)