Polnord sprzedał ponad 50% mieszkań w inwestycji Rezydencja Brzozowy ZakątekWarszawa, 25.10.2017 (ISBnews) - Polnord sprzedał ponad 50% mieszkań w warszawskiej inwestycji premium – Rezydencji Brzozowy Zakątek. To projekt zlokalizowany w Wilanowie, składający się z dwóch trzypiętrowych budynków mieszczących łącznie 107 mieszkań.

"Polnord w pełni wykorzystuje utrzymujący się boom w branży deweloperskiej. W pierwszych trzech kwartałach bieżącego roku grupa Polnord sprzedała 1 034 mieszkania - o 10 lokali więcej niż w całym 2016 r. W III kw. br. Polnord zakontraktował aż 383 lokale, ustanawiając tym samym nowy rekord sprzedaży w swojej 40-letniej historii. Rekordowe wyniki sprzedaży dowodzą, że nasza oferta jest dopasowana do potrzeb klientów. Dotyczy to także Rezydencji Brzozowy Zakątek, która oferuje mieszkania o podwyższonym standardzie, wyposażone w najnowsze rozwiązania zdalnego zarządzania lokalem" – powiedział prezes Dariusz Krawczyk, cytowany w komunikacie.

W sprzedaży pozostają mieszkania dwu-, trzy- i czteropokojowe.

Polnord S.A. to firma typu holdingowego. Prace operacyjne wykonywane są w spółkach celowych, powoływanych do realizacji poszczególnych inwestycji. Polnord realizuje projekty budowlane w Warszawie, Łodzi, Gdańsku, Gdyni, Sopocie, Olsztynie, Szczecinie i Wrocławiu. Spółka jest notowana na GPW od 1999 r.

(ISBnews)