Krzysztof Tomczyk zrezygnował ze stanowiska wiceprezesa TXMWarszawa, 15.11.2017 (ISBnews) - Krzysztof Tomczyk zrezygnował z funkcji wiceprezesa zarządu TXM, poinformowała spółka. Powodem rezygnacji są względy osobiste. Jego obowiązki przejęli pozostali członkowie obecnie funkcjonującego zarządu.

"To ostatni etap zmian w zespole zarządzającym TXM. Wspólnie z pozostałymi członkami zarządu przejęliśmy obowiązki Krzysztofa Tomczyka. Obecnie skupiamy się na wdrażaniu i realizowaniu krótko i długoterminowej strategii spółki" - powiedział prezes Marcin Gregorowicz, cytowany w komunikacie.

Krzysztof Tomczyk pełnił funkcję członka zarządu w TXM od 2013 roku. Zajmował się m.in. działaniami marketingowymi oraz segmentem e-commerce. Jako przyczynę rezygnacji wskazał ważne przyczyny osobiste. Wcześniej Krzysztof Tomczyk przebywał na urlopie zdrowotnym, podano również.

Grupa TXM jest właścicielem sieci TXM textilmarket - drugiej największej na polskim rynku sieci odzieżowych sklepów dyskontowych. Jego większościowym akcjonariuszem jest Redan. Spółka jest notowana na GPW od grudnia 2016 r.

(ISBnews)