Marvipol Development pokaże 'bardzo mocny pipeline zakupowy' w I kw. 2018 r.Warszawa, 19.12.2017 (ISBnews) - Marvipol Development zamierza zintensyfikować zakupy gruntów pod inwestycje magazynowe i mieszkaniowe w I kw. przyszłego roku, poinformował członek zarządu Mariusz Poławski.


"W najbliższym czasie - styczniu, nawet końcówce grudnia, dużo się u nas zadzieje. W styczniu będziemy komunikowali, co będziemy nabywać i ogólnie cały I kwartał pokaże już bardzo mocny pipeline zakupowy. Mamy apetyt na inwestowanie. Jeżeli się okaże, że wszystkie grunty, które chcemy nabyć spełniają parametry i bezpieczeństwo transakcji - to będziemy kupować. Gro to będzie styczeń, reszta będzie domykana do końca I kwartału" - powiedział Poławski dziennikarzom po debiucie spółki na rynku głównym GPW.

Wskazał, że wśród pierwszych zakupów będą grunty pod projekt magazynowy w Polsce północno-zachodniej.
W listopadzie akcjonariusze BAH (Marvipol) oraz Marvipol Development zdecydowali o dokonaniu podziału spółki Marvipol poprzez przeniesienie części majątku na spółkę Marvipol Development oraz o zmianie nazwy Marvipol na British Automotive Holding (BAH). BAH będzie rozwijał dotychczasowy segment motoryzacyjny spółki, a Marvipol Development - deweloperski, obejmujący projekty magazynowe oraz budownictwo mieszkaniowe.


(ISBnews)