Famur ma umowę na dostawę sekcji obudów dla JSW za 85 mln zł nettoWarszawa, 03.04.2018 (ISBnews) - Famur podpisał umowę z Jastrzębską Spółkę Węglową (JSW) na dostawę 102 szt. fabrycznie nowych sekcji liniowych obudowy zmechanizowanej i 8 szt. skrajnych wraz z niezbędnym wyposażeniem dla JSW KWK Borynia-Zofiówka-Jastrzębie Ruch Zofiówka, podał Famur. Wartość umowy netto to 85 018 800 zł.

"Realizacja umowy będzie następować etapami zgodnie z terminami ustalonymi w umowie. Ostateczny termin dostawy przedmiotu umowy powinien nastąpić do połowy lipca bieżącego roku." - czytamy w komunikacie.

Na początku marca Famur informował, że jego oferta na dostawę 102 szt. fabrycznie nowych sekcji liniowych obudowy zmechanizowanej i 8 szt. skrajnych wraz z niezbędnym wyposażeniem została wybrana w przetargu ogłoszonym przez Jastrzębską Spółkę Węglową (JSW).

Famur jest producentem maszyn stosowanych w górnictwie. Koncentruje się na produkcji wysokowydajnych maszyn wyposażonych w zaawansowane informatyczne systemy sterowania i nadzoru. Spółka od 2006 r. notowana jest na GPW.

(ISBnews)