HubStyle ma term sheet z Sare ws. sprzedaży 100% akcji Sales Intelligence


Warszawa, 13.04.2018 (ISBnews) - HubStyle podpisał z Sare dokument ustalający wstępne warunki transakcji (tzw. term sheet) sprzedaży Sales Intelligence, podało HubStyle. Wstępna kwota ewentualnej transakcji zakupu akcji Sales Intelligence przez Sare to 1,9 mln zł.
"Term sheet określa wstępnie uzgodnione warunki inwestycji nabycia 100% kapitału obejmującego 10 369 600 akcji o wartości nominalnej 0,50 zł za każdą akcję w Sales Intelligence z siedzibą w Gdyni. Wstępna kwota ewentualnej transakcji to 1 900 tys. zł z możliwością powiększenia o earn-out, przy spełnieniu dodatkowych warunków określonych w term sheet" - czytamy w komunikacie.
Jednocześnie Sare otrzymało wyłączność negocjacyjną na okres do 30 kwietnia 2018 r., celem wynegocjowania i zawarcia umowy inwestycyjnej. Jednym z warunków ewentualnej inwestycji jest satysfakcjonujące zakończenie procesu due diligence spółki Sales Intelligence, podano także.
Grupa HubStyle jest właścicielem marki odzieżowej Sugarfree.pl i sklepu internetowego pod tym adresem, oferującego sukienki, głównie polskiej produkcji oraz marek Cardio Bunny, Emente, Kragelman, Freakylicks. Spółka jest notowana na GPW od 2012 r.
Sare to technologiczna spółka oferująca zaawansowane, dedykowane narzędzia IT, służące wspieraniu sprzedaży i automatyzacji marketingu. W 2016 r. przeszła na główny rynek GPW z NewConnect.
(ISBnews)