RN Grupy Lotos ogłosiła konkurs na prezesa i 3 wiceprezesówWarszawa, 26.04.2018 (ISBnews) - Rada nadzorcza Grupy Lotos ogłosiła ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na następujące stanowiska prezesa zarządu oraz trzech wiceprezesów: ds. finansowych, produkcji i handlu oraz inwestycji i innowacji, podała spółka. Termin przyjmowania zgłoszeń upływa 9 maja br.

"Rada nadzorcza spółki Grupa Lotos S.A. z siedzibą w Gdańsku ogłasza wszczęcie postępowania kwalifikacyjnego na następujące stanowiska w zarządzie spółki Grupa Lotos S.A. X wspólnej kadencji:

1) prezesa zarządu

2) wiceprezesa ds. finansowych

3) wiceprezesa ds. produkcji i handlu

4) wiceprezesa ds. inwestycji i innowacji" - czytamy w komunikacie.

Termin przyjmowania zgłoszeń upływa w dniu 9 maja 2018 roku o godz. 15.00. Otwarcie zgłoszeń nastąpi w dniu 10 maja 2018 roku, podano także.

"Kandydaci spełniający wymogi określone w ogłoszeniu zostaną zaproszeni na rozmowy kwalifikacyjne, które odbywać się będą od dnia 14 maja 2018 r. w biurze spółki w Warszawie, przy Placu Bankowym 1" - czytamy dalej.

Grupa Lotos jest zintegrowanym pionowo koncernem naftowym, który zajmuje się poszukiwaniem i wydobyciem ropy naftowej, jej przerobem oraz sprzedażą hurtową i detaliczną wysokiej jakości produktów naftowych. Skonsolidowane przychody ze sprzedaży Grupy Lotos wyniosły 24,18 mld zł w 2017 roku.

(ISBnews)