Atal wprowadził do oferty 95 mieszkań w Nowym Mieście Różanka we WrocławiuWarszawa, 18.06.2018 (ISBnews) - Atal rozpoczął sprzedaż 95 mieszkań w III etapie wrocławskiego osiedla Nowe Miasto Różanka, podała spółka.

"Do oferty trafiło właśnie 95 mieszkań o powierzchniach od 42,40 do 92,75 m2 i układach od 2 do 4 pokoi. Cena za m2 zaczyna się od 6 000 zł brutto. W skład III etapu Nowego Miasta Różanka wejdzie jeden 6-kondygnacyjny budynek" - czytamy w komunikacie.

W ramach II etapu inwestycji Nowe Miasto Różanka powstaje 250 mieszkań. W sprzedaży jest jeszcze 136 z nich. Projekt osiedla obejmuje także rewitalizację zabytkowych zabudowań dawnego zespołu Młyna Różanka. W dawnym spichlerzu powstanie 40 mieszkań - 14 z nich jest jeszcze dostępnych, wylicza spółka.

"Wrocławski rynek deweloperski jest jednym z najbardziej konkurencyjnych w kraju, mimo to z roku na rok notujemy tutaj coraz lepsze wyniki. W okresie od stycznia do kwietnia 2018 roku Atal we Wrocławiu sprzedał łącznie 277 mieszkań. Oznacza to wzrost o ponad 55% r/r. W związku z tym regularnie rozszerzamy naszą wrocławską ofertę, by móc jak najpełniej odpowiedzieć na zapotrzebowanie klientów" - powiedział prezes Zbigniew Juroszek, cytowany w komunikacie.

Planowany termin oddania inwestycji Nowego Miasta Różanka do użytkowania to I kwartał 2020 r. Inwestycja powstaje w północnej części miasta przy ul. Obornickiej, niedaleko Odry, podano także.

Atal to firma deweloperska specjalizująca się w budownictwie kompleksów mieszkaniowych, zlokalizowanych w obrębie największych miast w Polsce. Jej akcje notowane są na GPW od 2015 r. W 2017 r. Atal sprzedał 2 787 mieszkań.

(ISBnews)