Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. akcji własnychWarszawa, 25.07.2018 (ISBnews) - Tower Investments przyjął program skupu do 100 tys. w pełni pokrytych zdematerializowanych akcji własnych, podała spółka. Celem skupu jest dalsza odsprzedaż akcji.

"Spółka składać będzie zlecenia maklerskie kupna akcji w łącznej liczbie nie większej niż przewidziana uchwałą (tj. nie większej niż 100 000), za cenę nie niższą niż 20 zł, a nie wyższą niż 50 zł. Suma akcji nabytych przez spółkę nie przekroczy liczby przewidzianej uchwałą (tj. 100 000)" - czytamy w komunikacie.

Łączna cena wraz z kosztami nabycia, za którą zarząd dokona nabycia akcji, nie przekroczy 2 000 000 zł, podano także.

"Skup będzie realizowany od dnia 23 lipca 2018 roku maksymalnie do dnia 21 czerwca 2023 roku, z uwzględnieniem okresów zamkniętych określonych przepisami prawa. Skup zostanie zakończony w przypadku nabycia wszystkich akcji nim objętych albo wykorzystania w całości środków na nabycie akcji przekazanych na utworzony w tym celu kapitał rezerwowy" - czytamy dalej.

Tower Investments specjalizuje się w kompleksowej obsłudze deweloperskiej największych sieci handlowo-usługowych: od wyboru odpowiedniej lokalizacji, poprzez zakup nieruchomości i uzyskanie niezbędnych zezwoleń administracyjnych, aż po realizację obiektu "pod klucz". Ponadto jest właścicielem marki SHOPIN. W 2017 r. spółka przeszła na rynek główny GPW w Warszawie z NewConnect.

(ISBnews)