Donald Trump ocenia swoją prezydenturę na A z plusem

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
19 listopada 2018, 16:11
Trump USA autor rogistok
Trump USA autor rogistok/ShutterStock
Prezydent USA Donald Trump uważa, że jego prezydentura zasługuje na najwyższą możliwą ocenę A z plusem. Mówił o tym w programie telewizyjnym "Fox News Sunday", w którym zastanawiał się, czy możliwe są lepsze wyniki niż te, które uzyskuje on sam.

"Nienawidzę tego robić, ale zrobię: daję sobie A z plusem. Czy to wystarczająco? Czy mógłbym uzyskać więcej?" - mówił Trump w niedzielnym programie, o czym pisze dziennik "The Washington Times".

Gazeta podkreśla, że poprzedni prezydenci również dawali sobie wysokie oceny, ale "w ostatnich latach" nikt nie dał sobie aż tak dobrej noty. Poprzednik Trumpa Barack Obama po pierwszym roku urzędowania ocenił się na B plus, w zasięgu A minus.

Po pierwszym roku urzędowania Trump oceniał swoje rządy "na A z plusem za wysiłek i A za osiągnięcia, ale najwyżej C z plusem za komunikację" - zauważa waszyngtoński dziennik.

Z kolei w niedzielę swoją wysoką ocenę argumentował licznymi osiągnięciami. "Myślę, że wykonuję świetną robotę. (Stan) gospodarki jest najlepszy w historii. Działamy naprawdę dobrze. Gdyby (poprzednia) administracja kontynuowała swoje działania, bylibyśmy w stanie wojny z Koreą Północną" - wyjaśniał obecny lokator Białego Domu.

>>> Czytaj też: Rachunek Melanii Trump za hotel w Toronto wyniósł 174 tys. dol. Nie spędziła w nim ani jednej nocy

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj