Echo Investment rozpoczął sprzedaż 249 mieszkań w II etapie os. Reset w stolicyWarszawa, 20.11.2018 (ISBnews) - Echo Investment wprowadził do oferty 249 mieszkań w II etapie osiedla Reset na Mokotowie, podała spółka.

"To odpowiedź na duże zainteresowanie ze strony klientów pierwszym etapem inwestycji. Zauważyliśmy, że wiele osób ceni sobie bliskość osiedla do pracy, dzięki czemu mają więcej czasu dla siebie, nie muszą marnować go w korkach. Poza tym nasze mieszkania wyróżniają się świetnym rozkładem, co w przyszłości pozwala na wygodne zaprojektowanie wnętrz" - powiedział dyrektor sprzedaży w Dziale Mieszkaniowym Echo Investment Dawid Wrona, cytowany w komunikacie.

II etap osiedla Reset to 249 mieszkań o powierzchni od 25 do 85 m2 zaprojektowanych w czterech budynkach, które będą gotowe w I kw. 2021 r., podano również.

Echo Investment jest polskim deweloperem, który realizuje inwestycje w trzech sektorach rynku nieruchomości: mieszkaniowym, handlowym oraz biurowym. Od 1996 roku spółka notowana jest na GPW.

(ISBnews)