BAH ma umowę dilerską i serwisową z Folwarkiem Samochodowym z Kielc


Warszawa, 26.11.2018 (ISBnews) - British Automotive Polska (BAP) – jednostka zależna British Automotive Holding - zawarła umowę dilerską i serwisową Jaguar i Land Rover z Folwark Samochodowy (FS) z siedzibą w Kielcach, podała spółka.
„Na mocy umowy, począwszy od dnia 23 listopada 2018 r., FS będzie w charakterze autoryzowanego dilera na terenie Kielc prowadził sprzedaż i serwis samochodów Jaguar i Land Rover" - czytamy w komunikacie.
Umowa została zawarta na czas nieokreślony, przy czym zarówno BAP jak i FS przysługuje prawo jej rozwiązania z zachowaniem 24-miesięcznego okresu wypowiedzenia, podano także.
„Zawarcie umowy jest elementem realizacji planu rozwoju sieci dilerskiej i strategii umacniania pozycji marek Jaguar i Land Rover na krajowym rynku, zmierzającej do intensyfikacji działań sprzedażowych i marketingowych, realizacji standardów na najwyższym poziomie oraz maksymalnego wykorzystania potencjału rynku" - czytamy dalej.
British Automotive Holding to generalny importer, wyłączny przedstawiciel na Polskę oraz diler samochodów Jaguar, Land Rover i Aston Martin. W ciągu ponad 15 lat działalności na rynku motoryzacyjnym spółka sprzedała na polskim rynku ponad 14 tys. samochodów. Spółka od 2008 r. jest notowana na rynku głównym GPW.
(ISBnews)