PrimeBit Games: Gra 'Inside Grass' zadebiutuje 24 stycznia 2019 r.Warszawa, 11.12.2018 (ISBnews) - PrimeBit Games wyda grę "Inside Grass" 24 stycznia 2019 r., podała spółka. Gra z gatunku RPG dedykowana jest platformom mobilnym z systemem iOS i Android.

Fabuła opowiada historię dzieci zmniejszonych do rozmiaru mrówki, które muszą powrócić do normalnych gabarytów. Monetyzację tytułu oparto o mikropłatności i reklamy.

"'Inside Grass' to gra familijna, w której każdy znajdzie coś dla siebie. Komunikacja z graczem będzie prowadzona za pomocą wyświetlanych obrazków, zrozumiałych dla wszystkich, bez względu na wiek czy narodowość. Zależało nam na stworzeniu przyjaznej gry, z ciekawą oprawą wizualną, która zainteresuje i przyciągnie szerokie grono odbiorców - myślę, że udało nam się osiągnąć ten cel" - powiedział prezes Michał Ręczkowicz, cytowany w komunikacie.

W trakcie rozgrywki zadaniem gracza będzie znalezienie przedmiotów, dzięki którym pokona czyhające na niego niebezpieczeństwa i przeszkody, zmierzy się także z owadami. W grze zaimplementowano różne rodzaje mini gier, w których użytkownik musi wykazać się szybkością lub dokładnością, podano również.

PrimeBit Games to notowany na New Connect deweloper gier.

(ISBnews)