Arkadiusz Chmielewski powołany na członka zarządu, dyrektora ds. rozwoju ApatoraWarszawa, 14.12.2018 (ISBnews) - Rada nadzorcza Apatora postanowiła rozszerzyć zarząd do dwóch osób, powołując w jego skład Arkadiusza Chmielewskiego, jako członka zarządu - dyrektora ds. rozwoju biznesu, podała spółka.

"W związku z powyższym od 1 stycznia 2019 roku zarząd będzie działał w następującym składzie: Mirosław Klepacki - prezes zarządu, dyrektor generalny, Arkadiusz Chmielewski - członek zarządu, dyrektor ds. rozwoju biznesu grupy Apator" - czytamy w komunikacie.

Arkadiusz Chmielewski jest absolwentem Wydziału Mechanicznego Politechniki Gdańskiej. Od 1993 roku związany jest ze spółką Apator Metrix, gdzie w ramach pełnionych funkcji odpowiadał m.in. za procesy restrukturyzacji spółki, rozwój i optymalizację portfela wyrobów, wdrożenie nowych technologii opomiarowania gazu oraz ekspansję na rynki zagraniczne. Od 2002 r. pełni funkcję prezesa zarządu tej spółki i będzie ją nadal kontynuował. Zasiada również w radzie dyrektorów w brytyjskiej spółce George Wilson Industries Ltd., zależnej od Apator Metrix, podano także.

Grupa Apator specjalizuje się w obszarze aparatury łączeniowej oraz pomiarowej, a także systemów IT. Spółka jest notowana na GPW od 1997 r.

(ISBnews)