Dorota Kenny zastąpi Jacka Pawlaka w zarządzie ASM Group


Warszawa, 27.02.2019 (ISBnews) - Jacek Pawlak zrezygnował z funkcji członka zarządu ds. finansowych ASM Group ze skutkiem na 28 lutego br., podała spółka. Jednocześnie dwóch uprawnionych akcjonariuszy powołało do zarządu Dorotę Kenny i powierzyło jej pełnienie funkcji członka zarządu od 1 marca.
"Emitent informuje, że pani Dorota Kenny jest absolwentką Uniwersytetu Warszawskiego na kierunku Ekonomia Przedsiębiorstwa. Pani Kenny ukończyła również studia podyplomowe w zakresie Międzynarodowych Standardów Sprawozdawczości Finansowej w Szkole Głównej Handlowej w Warszawie. Pani Dorota Kenny rozpoczęła pracę w ASM Group S.A. na stanowisku kontrolera finansowego w 2014 roku, a od 2019 roku pracuje na stanowisku controlling director zarządzając zespołem kontrolingowym. W latach 2008-2014 pani Dorota Kenny związana była zawodowo z BDO Polska, gdzie pracowała w zespole audytu finansowego" - czytamy w komunikacie.
Grupa kapitałowa ASM Group S.A. jest istniejącą od 20 lat spółką holdingową, zarządzającą grupą kapitałową, w skład której wchodzą spółki zależne specjalizujące się w świadczeniu kompleksowych usług wsparcia sprzedaży i outsourcingu. Grupa prowadzi działalności na terenie Polski, Włoch oraz w krajach DACH (Niemiec, Austrii i Szwajcarii), gdzie obsługuje kilkuset klientów. ASM Group S.A. zadebiutowała na rynku głównym GPW w 2016 r.
(ISBnews)