One More Level: Premiera 'God's Trigger' wyznaczona na 18 kwietnia


Warszawa, 28.02.2019 (ISBnews) - Gra "God's Trigger" trafi 18 kwietnia br. do sprzedaży na platformach PC (Steam), Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4, poinformował One More Level. Dzisiaj rozpoczyna się kampania marketingowa tej produkcji w Europie oraz w Ameryce Północnej.
"Spółka otrzymała informację od wydawcy gry 'God's Trigger' - firmy Techland Sp. z o.o., że jej premiera odbędzie się w dniu 18.04.2019 r. Produkcja ta trafi od razu do sprzedaży na platformach PC (Steam) Microsoft Xbox One oraz Sony Playstation 4. W dniu 28 lutego br. światło dzienne ujrzy także trailer prezentujący finalną wersję rozgrywki. Kampania marketingowa gry zaplanowana została na 5 miesięcy, licząc od 28 lutego br. do drugiej połowy czerwca tego roku. W dniu premiery gra posiadać będzie także lokalny tryb kooperacyjny" - czytamy w komunikacie.
Rozpoczęcie sprzedaży największej produkcji w historii studia One More Level stanowi dla niego przełomowy moment i stwarza szansę na zbudowanie mocnej pozycji rynkowej w branży producentów gier komputerowych. Zarząd z bardzo dużym optymizmem podchodzi do potencjału sprzedażowego gry i oczekuje, że udana kampania marketingowa pozwoli osiągnąć założone cele, podkreślono.
"Po wielu miesiącach intensywnej pracy nad projektem, wypuszczamy na rynek God's Trigger. Jesteśmy przekonani, że produkcja ta zapewni dziesiątki godzin niczym nieskrępowanej zabawy graczom z całego świata. To właśnie rozgrywka jest najmocniejszym punktem naszej gry, a postawienie na lokalną kooperację pozwoli nam trafić do szerokiej grupy graczy, którzy od dawna są zaniedbywani przez mainstream. God's Trigger to powrót do złotej ery gier kooperacyjnych" - powiedziała prezes Iwona Cygan-Opyt, cytowana w komunikacie.
"God's Trigger" to kooperacyjna gra akcji z gatunku top-down Shooter. Była ona tworzona we współpracy z wydawnictwem Techland i zgodnie z zagranicznymi oraz polskimi serwisami branżowymi należy do najbardziej wyczekiwanych tytułów w 2019 r. na konsole (PS4, Xbox One) oraz na komputery osobiste PC.
"Zebraliśmy szereg pozytywnych komentarzy od grających na wszystkich eventach, na których prezentowaliśmy God's Trigger. Gracze współpracowali ze sobą, obmyślali najróżniejsze taktyki radzenia sobie z kolejnymi przeciwnikami. Oglądanie tego, co robią z naszą produkcją, było dla nas prawdziwą przyjemnością. Szczerze wierzymy, że pełna wersja gry maksymalnie wzmocni te doznania wśród graczy" - dodała Cygan-Opyt.
One More Level nie zamierza poprzestać na grze "God's Trigger" i w czerwcu 2018 r. podpisała umowę licencyjną z podmiotem, który będzie wyłącznym wydawcą nowej gry z gatunku FPP produkowanej przez spółkę. Całkowity budżet tego projektu sięga 4,5 mln zł. Nowa produkcja z gatunku FPP powstanie przy użyciu technologii Unreal Engine, a jej zapowiedź została przewidziana na drugą połowę 2019 r. Gra będzie docelowo tworzona na platformy PC, Xbox oraz PlayStation, przypomniano.
One More Level S.A. (poprzednio Laser-Med S.A.) zadebiutowała na rynku NewConnect w 2012 roku. Spółka jest studiem game developerskim oraz certyfikowanym wydawcą na platformy Xbox One, PS4, PSVITA, Nintendo oraz Steam.
(ISBnews)