Pomorskie: Utrudnienia w ruchu po kolizji na S6 na wysokości Gdyni

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
4 maja 2019, 13:39
Kilka kilometrów ma korek, jaki utworzył się w sobotę na drodze ekspresowej S6 na wysokości gdyńskiego Wielkiego Kacka. Zator ma związek z kolizją, w której brało udział pięć aut. Mniejsze korki tworzą się też na innych odcinkach S6 oraz na drodze nr 216.

O utrudnieniach, jakie mają miejsce na S6 w sobotę wczesnym popołudniem poinformował Włodzimierz Gryń, dyżurny Punktu Informacji Drogowej gdańskiego oddziału Generalnej Dyrekcji Dróg Krajowych i Autostrad.

Jak podał, na tej ekspresowej drodze, na wysokości gdyńskiej dzielnicy Wielki Kack, doszło do zderzenia pięciu aut: samochody najechały na tyły pojazdów jadących przed nimi. W zdarzeniu nikt nie doznał obrażeń, zablokowany został jednak jeden pas ruchu w stronę Gdyni, co powoduje korki. Internetowe serwisy drogowe pokazują, że w tym miejscu S6 zatory tworzą się także na pasach ruchu w przeciwnym kierunku.

Korki spowodowane prawdopodobnie dużym natężeniem ruchu tworzą się także na kilku innych pomorskich drogach, w tym na odcinku S6 pomiędzy Gdynią a Redą oraz na drodze 216 prowadzącej na Półwysep Helski. (PAP)

Autor: Anna Kisicka

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj