MZ: wyzdrowiało 3945 osób zakażonych koronawirusem

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
3 maja 2020, 13:43
3945 osób zakażonych koronawirusem wyzdrowiało, 2761 jest hospitalizowanych, 96 tys. 612 osób jest objętych kwarantanną, 18 tys. 306 jest objętych nadzorem epidemiologicznym - poinformowało w niedzielę na Twitterze Ministerstwo Zdrowia.

Resort podał także, że w ciągu ostatniej doby przeprowadzono 9,9 tys. testów na koronawirusa.

W sumie przebadanych próbek jest 375 tys. 948, przebadano 342 tys. 744 osoby, a zakażonych jest 13 tys. 693 pacjentów - poinformowało MZ. (PAP)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: PAP
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj