Lokum Deweloper wprowadził do oferty 390 mieszkań w Lokum Porto we Wrocławiu


Warszawa, 20.05.2020 (ISBnews) - Lokum Deweloper wprowadził do sprzedaży 390 lokali w inwestycji Lokum Porto we Wrocławiu, podała spółka.
"Lokum Porto to nasz nowy, wieloetapowy projekt we Wrocławiu. Obecnie rozpoczynamy sprzedaż dwóch pierwszych etapów inwestycji, których budowę zamierzamy zakończyć w pierwszej połowie 2022 roku. Osiedle powstanie w doskonałej lokalizacji blisko centrum miasta i Kępy Mieszczańskiej, a także licznych ośrodków biznesowych. Planując osiedle kierowaliśmy się sprawdzonymi rozwiązaniami, które zostały wielokrotnie docenione przez naszych klientów, dzięki czemu oferta mieszkań jest bardzo atrakcyjna i zróżnicowana" - powiedział prezes Bartosz Kuźniar, cytowany w komunikacie.
Lokum Porto powstanie tuż przy Odrze, na Starym Mieście. Rozbudowana oferta osiedla obejmuje mieszkania o metrażach od 27 do 120 m2 i zróżnicowanych układach - od mniejszych lokali 1- i 2-pokojowych, po duże: 3-, 4-, a nawet 5-pokojowe. Przynależeć do nich będą balkony i tarasy - największe o powierzchni do 76 m2, podano także.
Lokum Deweloper to deweloper mieszkaniowy z Wrocławia. Od 2014 r. jego obligacje są notowane na rynku Catalyst, natomiast w 2015 r. spółka zadebiutowała na rynku głównym GPW. W 2019 r. sprzedała 268 lokali.
(ISBnews)