Aparat Samsung WB100 zapewnia wyjątkową jakość obrazu i doskonale nadaje się do wykonywania dynamicznych zdjęć, rejestrując nawet najdrobniejsze szczegóły dzięki matrycy o rozdzielczości 16 megapikseli.

ikona lupy />
Aparat marki Samsung - WB100 / Media

WB100 to także doskonały towarzysz podróży, zaprojektowany, aby rejestrować wrażenia - od detali architektonicznych po malownicze krajobrazy. Dodatkowo, 26-krotny zoom optyczny i ultraszerokokątny obiektyw 22,3 mm gwarantują wierne odwzorowanie szczegółów. Zaś funkcja podwójnej stabilizacji obrazu (OIS + DIS) natychmiast koryguje poruszone ujęcia.

ikona lupy />
Aparat marki Samsung - WB100 / Media
Reklama

Dzięki nagrywaniu wideo w rozdzielczości HD 720p/30fps użytkownicy mogą odtwarzać dobrej jakości obraz na wyświetlaczach Full HD czy HD Ready, natomiast funkcja zdjęć 3D i tryb panoramiczny pozwalają uchwycić wrażenia przestrzenne oraz szerokie pejzaże.

Inną bardzo ważną zaletą nowego aparatu Samsunga jest niezwykle intuicyjna obsługa gadżetu. Łatwość nawigacji po menu ekranowym sprawia, że WB100 to wszechstronny i prosty w użyciu aparat, zaprojektowany z myślą o bezproblemowym wykonywaniu ostrych i efektownych zdjęć. Aparat wyposażony jest w szereg kreatywnych funkcji (m.in. Smart Filter i Magic Frame), których zadaniem jest podniesienie jakość zdjęć i komfort fotografowania. Miękki uchwyt w połączeniu z metaliczną obudową dodaje urządzeniu elegancji. WB100 łączy więc w sobie komfort użytkowania oraz atrakcyjne i stylowe wzornictwo.

Aparat będzie dostępny w dwóch wersjach kolorystycznych: czarnej i czerwonej i właśnie wchodzi do sprzedaży w Polsce. Cena ma wynosić 829 zł.