Dobra wiadomość dla panów, których narzeczone skupiają na sobie uwagę otoczenia szpilkami z czerwonymi podeszwami marki Christiana Louboutina. Wychodząc naprzeciw oczekiwaniom męskiej klienteli, projektant otworzył swój pierwszy salon firmowy dla mężczyzn.

Mieszczący się przy ulicy 808 Washington St. w nowojorskiej dzielnicy Meatpacking District salon wyposażony jest nie tylko w regały z najnowszą kolekcją obuwia, ale także w salon tatuażu. Panowie będą mogli ozdobić tam nie tylko swoje ciała, ale też... swoje buty! Zadaniem pracowników salonu będzie przenoszenie wzorów ze skóry klientów na ich skórzane mokasyny. Kolejne sklepy z męskim obuwiem projektu Christiana Louboutina powstaną w Londynie i Los Angeles.

Christian Louboutin jest obok Manolo Blahnika najpopularniejszym projektantem obuwia na świecie. Jego szpilki ze słynnymi czerwonymi podeszwami noszą największe gwiazdy sceny i ekranu, m.in. Rihanna, Angelina Jolie, Lady Gaga i Madonna, której Louboutin zawdzięcza sławę. Piosenkarka wypromowała markę Christian Louboutin, pojawiając się w specjalnie zaprojektowanej dla niej parze butów w teledysku "Take A Bow". Marka uwieczniona została ponadto w piosence Jennifer Lopez "Louboutins" z 2010 r.