Duet ten ma w swoim portfolio kampanie dla takich marek jak Louis Vuitton, Miu Miu, Yves Saint Laurent czy Givenchy. Na razie do prasy "przeciekły" tylko pojedyncze prace. Jednak już budzą spore emocje i pełne zachwytów komentarze, a zwłaszcza zdjęcie okrzyknięte mianem "Moss, bogini Versace".

38-letnia Brytyjka w zwiewnej i kusej pomarańczowej sukience oraz sandałach ze skórzanymi rzemykowych paskami oplatającymi łydki, w stylu starożytnych gladiatorów. Pozuje na tle granatowego pochmurnego nieba, a obok niej, niczym niewolnicy, znajdują się trzej przystojni modele z obnażonymi muskularnymi torsami, trzymający w rękach liny. Wszyscy znajdują się na skrawku piaszczystego brzegu.

W tej samej scenerii, przypominającej bezludną wyspę z nielicznymi rozbitkami na plaży, pojawia się ubrana tylko w obcisłe czarne legginsy i w wysokich szpilkach pochodząca z Portoryko modelka Joan Smalls, ze skórzaną torbą wysadzaną błyszczącymi kamykami na ramieniu. Obydwoje jakby patrzyli przed siebie w oczekiwaniu na pomoc z morza.

Trzecia fotografia przedstawia urodzoną w Krakowie kanadyjską modelkę pochodzenia ukraińskiego Darię Werbowy pochyloną nad śpiącym modelem i opierającym dłoń na jego torsie. Ma na sobie efektowny połyskujący błękitno-złoty top kusząco odsłaniający ramiona. To wszystko to tylko mała zapowiedź letniej kolekcji autorstwa Donatelli Versace.