Miraculum przydzieliło obligacje serii AF1 o wartości nominalnej 1,639 mln złWarszawa, 04.04.2016 (ISBnews) - Miraculum dokonało przydziału 1 639 obligacji serii AF1 o łącznej wartości nominalnej 1,639 mln zł, podała spółka.

"Spółka informuje, iż emisja obligacji doszła tym samym do skutku" - czytamy w komunikacie.

W połowie marca Miraculum podjęło chwałę w sprawie przyjęcia warunków emisji obligacji serii AF1 o wartości 1,848 mln zł.

Miraculum dopuszczało wówczas możliwość ubiegania się o wprowadzenie obligacji do obrotu na rynku Catalyst.

Obligacje będą podlegały wykupowi w pierwszym dniu roboczym po 30 miesiącach od dnia przydziału. Oprocentowanie obligacji wynosi 7,5 % w skali roku, podano w połowie marca.

Miraculum 12 lutego br. poinformowało o przyjęciu ogólnych warunków emisji obligacji serii AF i AF1 w ramach programu emisji obligacji do łącznej kwoty 4,5 mln zł.

Działalność Miraculum koncentruje się na opracowywaniu i sprzedaży nowoczesnych preparatów do pielęgnacji skóry, depilacji, a także wyrobów perfumeryjnych i kosmetyków do makijażu. W portfolio spółki znajdują się m.in. marki: Miraculum, Tanita, Pani Walewska, Chopin, Brutal i Wars. W lutym 2007 r. spółka zadebiutowała na warszawskiej giełdzie.

(ISBnews)