"Budownictwo przemysłowe jest jednym z sześciu sektorów, w których się specjalizujemy. Jest to obszar działań charakteryzujący się różnorodnością wymagań i wyzwań stawianych przez inwestorów. Zamawiający chcą realizować swoje projekty w szybkim tempie, ale równocześnie oczekują wysokiej jakości wykonawstwa" - powiedział prezes Michał Wuczyński, cytowany w komunikacie.

Spółka jako doświadczony generalny wykonawca - od wielu lat specjalizuje się w budowie na terenie całej Polski m.in.: zakładów produkcyjnych (farmaceutycznych, spożywczych, przemysłu ciężkiego i lekkiego) oraz obiektów magazynowych, podano także.

"Spółka będzie odpowiedzialna za opracowanie projektu i przeprowadzenie całości prac budowlanych" - czytamy w komunikacie.

Awbud to wyspecjalizowana grupa budowlana, prowadząca działalność w 6 obszarach: budownictwa komercyjnego i ogólnego, realizacji obiektów przemysłowych, rewitalizacji obiektów, realizacji w obszarach ekologii i energetyki, prac instalacyjnych, prac żelbetowych. Od marca 2011 roku firma obecna jest na rynku podstawowym GPW.

(ISBnews)