Obligacje Best serii O i P zadebiutują na Catalyst we wtorek

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
25 kwietnia 2016, 08:30

Obligacje Best serii O i P zadebiutują na Catalyst we wtorek



Warszawa, 25.04.2016 (ISBnews) - Zarząd GPW postanowił określić wtorek, 26 kwietnia, jako dzień pierwszego notowania w alternatywnym systemie obrotu na Catalyst 67,7 tys. obligacji serii O i 46,55 tys. obligacji serii P spółki Best, podała giełda.

Best specjalizuje się w obrocie i zarządzaniu wierzytelnościami nieregularnymi. Grupa inwestuje w portfele wierzytelności (przede wszystkim bankowe) z wykorzystaniem funduszy sekurytyzacyjnych oraz świadczy usługi windykacyjne na zlecenie - na rzecz banków, firm telekomunikacyjnych, energetycznych oraz innych podmiotów oferujących usługi masowe. Best jest spółką notowaną na warszawskiej giełdzie od 1997 r.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj