Vantage wprowadził do oferty 56 mieszkań na warszawskiej Saskiej Kępie

Ten tekst przeczytasz w 1 minutę
24 czerwca 2016, 12:33
Vantage wprowadził do oferty 56 mieszkań w ramach inwestycji Dom Saski w Warszawie, poinformowała spółka. Oddanie do użytku mieszkań o powierzchni 39-110 m2 zaplanowano na IV kw. 2017 r., podano także.



"To nasza druga inwestycja w Warszawie. To dla nas ważne, by standard tego obiekt wpisywał się w charakter lokalizacji i był wizytówką zarówno dzielnicy, jak i naszej spółki. Ponieważ aspirujmy do bycia czołowym deweloperem w kraju, stąd nasza coraz mocniejsza obecność w stolicy" - powiedział prezes Edward Laufer, cytowany w komunikacie.

Nowa inwestycja Vantage Development powstaje u zbiegu ul. Międzynarodowej i Alei Stanów Zjednoczonych.

Vantage Development S.A. to firma deweloperska, realizująca projekty w segmencie mieszkaniowym i biurowym. Spółka jest notowana na GPW od marca 2012 r. W 2015 r. sprzedała 613 lokali w porównaniu do 255 sprzedanych rok wcześniej.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj