Bloober Team otrzymał dofinansowanie max. 150 tys. euro dla projektu Dum Spiro

Ten tekst przeczytasz w 0 minut
14 września 2016, 13:12
Bloober Team otrzymał od Agencji Wykonawczej ds. Edukacji, Kultury i Sektora Audiowizualnego decyzję w przedmiocie dofinansowania kwotą max. 150 tys. euro projektu pod nazwą Dum Spiro, podała spółka.





"Maksymalna kwota dofinansowania wynosi 150 000 euro i stanowi 46,52% wartości kosztów kwalifikowanych. Otrzymanie decyzji jest równoznaczne z zawarciem umowy o dofinansowanie" - czytamy w komunikacie.

Dum Spiro to projekt z kodową nazwą Scopophobia.

Bloober Team to niezależny producent gier wideo, założony w 2008 r. Spółka jest notowana na NewConnect od czerwca 2011 r.

(ISBnews)

Copyright
Materiał chroniony prawem autorskim - wszelkie prawa zastrzeżone. Dalsze rozpowszechnianie artykułu za zgodą wydawcy INFOR PL S.A. Kup licencję
Źródło: ISBnews
Zapisz się na newsletter
Zapraszamy na newsletter Forsal.pl zawierający najważniejsze i najciekawsze informacje ze świata gospodarki, finansów i bezpieczeństwa.

Zapisując się na newsletter wyrażasz zgodę na otrzymywanie treści reklam również podmiotów trzecich

Administratorem danych osobowych jest INFOR PL S.A. Dane są przetwarzane w celu wysyłki newslettera. Po więcej informacji kliknij tutaj