"Dostajemy różne propozycje z Austrii i nie jest wykluczona inwestycja w tym kraju" - powiedział Hlavaty podczas konferencji prasowej.

W rozmowie z ISBnews dodał, że rozmowy z dwoma podmiotami są zaawansowane i finalizacja nabycia może nastąpić w 2017 r. Zastrzegł jednak, że może do tego dojść, ale nie musi.

Wcześniej podczas konferencji prasowej mówił, że spółkę interesują ośrodki z możliwościami rozwoju, gdzie TMR jako partner, wspólnie z obecnymi właścicielami, może tworzyć wartość dodaną.

W Polsce spółka będzie koncentrować się na zapowiedzianych dziś inwestycjach w Szczyrku, wartych ponad 60 mln euro do 2019 r.

"Nasze plany to głównie Szczyrk i Śląskie Wesołe Miasteczko, nie szukamy kolejnej możliwości, ale przedsiębiorca nigdy nie mówi nigdy" - podsumował prezes.

Tatry Mountain Resorts a.s. z siedzibą w Liptovský Mikuláš jest największym podmiotem świadczącym usługi turystyczne na Słowacji. Spółka jest właścicielem i operatorem ośrodków narciarskich i hoteli w Tatrach Wysokich i Tatrach Niskich. Jest notowana na rynku głównym warszawskiej giełdy od października 2012 r.

Tomasz Chaberko


(ISBnews)