Reklama

"Jesteśmy na końcowym etapie przygotowywania prospektu zarówno dla Hub.Techu jak i dla InventionBio. Wiele rzeczy było niezależnych od nas. Jesteśmy już naprawdę na etapie końcowym i myślę, że lada moment będzie składany prospekt Hub.Tech, a za chwilę do Komisji Nadzoru Finansowego prospekt InventionBio" - powiedział Pawlikowski podczas wideokonferencji.

Wcześniej, w lipcu br. spółka informowała, że Grupa Hub.Tech wraz z InventionBio zamierza zadebiutować równolegle na rynku głównym GPW w 2021 r.

Grupa Hub.Tech planuje także debiut na giełdzie kolejnej spółki z grupy - Stars.Space. Rozpoczęcie kampanii crowdfundingowej zaplanowano na 7 października br.

"Planujemy złożenie dokumentu informacyjnego tej spółki na GPW w I kw. 2022 r. Ten debiut na NewConnect pozwoli urealnić i pokazać jaki wpływ na wycenę Hub.Tech ma wycena tego naszego brandu Stars.Space" - dodał wiceprezes.

Stars.Space to spółka technologiczna, która w swojej działalności skupia się na przewidywaniu trendów na rynku konsumenckim, przy wykorzystaniu sztucznej inteligencji, analizy big data oraz technologii VR.

Hub.Tech - wcześniej jako Boruta-Zachem - jest firmą produkcyjną, działającą w branży chemicznej, skupioną w trzech głównych obszarach: produkcji barwników i pigmentów, produkcji biosurfaktantów wykorzystywanych w branży chemicznej i kosmetycznej oraz badaniach i rozwoju innowacyjnych rozwiązań chemicznych. Od 2014 r. jest spółką notowaną na rynku NewConnect.

(ISBnews)