"Premiera pełnej wersji gry zaplanowana jest na 9 marca. Zależało nam, aby tytuł zadebiutował jednocześnie - zarówno w wersji na PC, jak i na konsole: PlayStation 4, Xbox One i Nintendo Switch. Gra będzie dostępna w 14 wersjach językowych. Dostrzegamy duży potencjał sprzedażowy gry, ponieważ tytuł cieszy się dużym zainteresowaniem środowiska graczy. Wishlista buduje się obiecująco" - powiedział prezes Manager Games Tomasz Sobiecki, cytowany w komunikacie.

Na zaawansowanym etapie prac znajduje się gra "Bike Mechanic Simulator", w której gracz w ramach rozgrywki będzie przyjmować oraz realizować zlecenia naprawy rowerów. Premiera pełnej wersji tytułu na PC planowana jest w II połowie roku. Równocześnie spółka koncentruje się też na swoim flagowym projekcie z portfolio wydawniczego - "Car Mechanic Manager 2023". W ramach rozgrywki gracz wcieli się w rolę właściciela warsztatu samochodowego. Premiera pełnej wersji gry planowana jest w 2023 r.

Wśród bieżących projektów Manager Games są także tytuły "City Rebuilder", "Russian Diamond Mine Manager" i "Depth Tycoon".

Manager Games planuje debiut na rynku NewConnect po spełnieniu stawianych spółkom wymagań oraz przy sprzyjających warunkach otoczenia rynkowego, zakończono.

Reklama

Manager Games to producent gier wideo, którego specjalizacją jest tworzenie gier z segmentu manager/ tycoon. Spółka należy do grupy kapitałowej Ultimate Games.

(ISBnews)