Marcin Piechocki jest absolwentem Politechniki Warszawskiej, wydziału Elektroniki i Technik Informacyjnych. Swoją ścieżkę zawodową rozpoczynał w roku 2013 w Citibank International, gdzie do 2017 roku zarządzał zespołem IT. Z LPP związany od 4 lat. Na początku zatrudniony na stanowisku asystenta kupca, następnie kupca w marce Reserved. W latach 2017-2018 odpowiedzialny był za proces zakupu towaru, negocjacje cenowe z dostawcami, terminowość dostaw oraz analizę wyników sprzedaży flagowej marki Grupy LPP. Od 2018 roku zarządzał procesem otwarć i prowadzenia największych salonów marki Reserved w regionie. W tym samym roku powierzono mu projekt nadzoru i współtworzenia konceptu Sinsay, najmłodszej marki w portfelu Grupy LPP. Odpowiedzialny za produkt Sinsay, sprzedaż kolekcji oraz ekspansję marki w nowych lokalizacjach, podała spółka.

Obecnie Marcin Piechocki pełni funkcję dyrektora zarządzającego Sinsay i Mohito oraz odpowiada za komunikację wewnętrzną firmy i relacje zewnętrzne LPP.

LPP zarządza markami modowymi Reserved, Cropp, House, Mohito i Sinsay. Spółka jest notowana na GPW w Warszawie od 2001 roku.

(ISBnews)