Reklama
Reklama
Reklama
Reklama

9 porad, jak skutecznie motywować zespół

15 stycznia 2017, 08:15
Ten tekst przeczytasz w mniej niż minutę
Zdrowsi pracownicy pracują ciężej, realizują więcej zadań, a dodatkowo czują się szczęśliwsi. Warto o nich zadbać. Wystarczą małe udogodnienia – np. zdrowe przekąski w firmowej kuchni czy dłuższa przerwa. Jeśli pozwala na to budżet firmy, warto pomyśleć o dofinansowaniu pracownikom karnetu na siłownię, basen czy zajęcia fitness.
Zdrowsi pracownicy pracują ciężej, realizują więcej zadań, a dodatkowo czują się szczęśliwsi. Warto o nich zadbać. Wystarczą małe udogodnienia – np. zdrowe przekąski w firmowej kuchni czy dłuższa przerwa. Jeśli pozwala na to budżet firmy, warto pomyśleć o dofinansowaniu pracownikom karnetu na siłownię, basen czy zajęcia fitness. / ShutterStock
Reklama
Reklama

Powiązane

Reklama

Komentarze(2)

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • rex23
  2017-01-15 21:06:46
  9 porad jak być dobrym pracownikiem. 1. Szef zatrudnił cię po to żebyś rozwiązywał problemy a nie je stwarzał. 2. Praca to nie przedszkole, żeby za pierdoły głaskać cię po głowie, nie oczekuj więc pochwał za posprzątane biurko czy umyty samochód. 3. Zamiast narzekać, zmień prace - uszczęśliwisz dwie osoby, Siebie i szefa. 4. Home office to nie dzień wolny na załatwianie swoich spraw. 5. To jaka jest atmosfera w pracy zależy także od Ciebie. 6. Szef nie ma ochoty na zrozumienie twojej złożonej natury, nie oczekuj od niego wskazówek na znalezienie sensu życia 7. Szef nie będzie się domyślał co ci leży na sercu, po prostu to powiedz. 8. Ciesz się z tego że firma zarabia. Chyba lepiej pracować właśnie w takiej? 9. To ty masz zarobić na szefa a nie on na Ciebie.
  2
 • Jacek84
  2017-01-16 09:29:48
  9 porad jak skutecznie wcielać w życie porady z kolorowych żurnali: 1. Palnij sobie w łeb - życie jest złożone, istnieją zasady generalne, ale w każdym miejscu pracy są one inne. 2. Obserwuj, słuchaj, myśl - przychodząc do nowej pracy nie rób założenia "ja wam pokażę" najpierw musisz się nauczyć jak działa organizm by móc cokolwiek leczyć. 3. Szef też człowiek - to znaczy, że ma swoje zalety ale i ograniczenia. Jeżeli prowadzi biznes długo to znaczy, że się na tym zna. Jeżeli biznes się nie rozwija, to też może być świadoma decyzja. Do rozwoju potrzeba czasu i właściwych pracowników. 4. Klient nasz Pan - Szef czasami zruga cię przy kliencie, ale ma to na celu tylko tyle by klient poczuł się ważny. Jest dużo zakompleksionych ludzi, nie ma potrzeby się nimi przejmować. Jeżeli do nich nie należysz to przeżyjesz, a oni wrócą po tym fakcie do swoich marnych żyć. 5. Najgłupsze polecenia szefa wykonuj najszybciej - unikniesz szansy, że o nich zapomni, a potem będziesz mógł mu pokazać jego błędy w praktyce. 6. Nie chce mi się już wymyślać. Podobne bzdury może pisać każdy. Nie trzeba do tego kończyć dziennikarstwa.
  0
Reklama

Zobacz więcej