Reklama
Reklama

Transportowa przemiana warszawskiej Pragi. Zobacz zdjęcia z budowy Trasy Świętokrzyskiej

30 maja 2017, 13:52
Wiceprezydent Warszawy podkreślił na briefingu, że jest to jedna z "ważniejszych inwestycji". "Jest to trasa, która ma umożliwić odbarczenie układu komunikacyjnego, który dzisiaj ciąży na starej Pradze i skanalizowanie tego ruchu w taki sposób, żeby po zbudowaniu Obwodnicy Śródmiejskiej przenosił się on w sposób łagodny z dzielnic północno-wschodnich Warszawy na Trasę Świętokrzyską" - mówił Olszewski. fot. (cat) PAP/Marcin Obara
Wiceprezydent Warszawy podkreślił na briefingu, że jest to jedna z "ważniejszych inwestycji". "Jest to trasa, która ma umożliwić odbarczenie układu komunikacyjnego, który dzisiaj ciąży na starej Pradze i skanalizowanie tego ruchu w taki sposób, żeby po zbudowaniu Obwodnicy Śródmiejskiej przenosił się on w sposób łagodny z dzielnic północno-wschodnich Warszawy na Trasę Świętokrzyską" - mówił Olszewski. fot. (cat) PAP/Marcin Obara / PAP / Marcin Obara
Reklama
Reklama
Czy ten artykuł był przydatny?
tak
nie
Dziękujemy za powiadomienie
Jeśli nie znalazłeś odpowiedzi na swoje pytania w tym artykule, powiedz jak możemy to poprawić.
UWAGA: Ten formularz nie służy wysyłaniu zgłoszeń . Wykorzystamy go aby poprawić artykuł.
Jeśli masz dodatkowe pytania prosimy o kontakt
Reklama

Komentarze(4)

Pokaż:

Uwaga, Twój komentarz może pojawić się z opóźnieniem do 10 minut. Zanim dodasz komentarz -zapoznaj się z zasadami komentowania artykułów.
 • Gość
  2017-06-01 17:17:19
  Trasa Świętokrzyska to dobry projekt , który znacząco poprawi komunikację. Ważne jest by nie kończyć na ul. Zabranieckiej ,ale dalej przebić się do Żołnierskiej. Jeżeli zatrzymają się na Zabranieckiej będzie to sukces połowiczny.
  0
 • mapa
  2017-05-30 21:41:57
  Przeklikalem wszystkie slajdy, ale nadal nie wiem ktoredy powadzi trasa. MAPA!
  0
 • Gość
  2017-06-01 17:21:03
  Od Zabranieckiej powinni przebić się do Ziemowita i Swojskiej a tam dalej obok osiedla Powstańców Śląskich w Ząbkach i do ul. Żołnierskiej. Wtedy dopiero będzie w pełni wykorzystany projekt , Trasa Świętokrzyska.
  0
Reklama
Reklama

Zobacz więcej

Reklama
image for background

Przejdź do strony głównej